Torstai 19. syyskuuta 2019, vk 38

Haun tulokset

Haulla löytyi yhteensä 10 toimitilaa.
Rajaukset:
Tilatyyppi:Toimisto

Kohde Tila/koko Vuokrahinta €/kk Yhteystiedot Julkaistu
Kohdenro 286
Iisalmi, Keskusta
Joukolankatu 5, 74100 IISALMI
KATUTASON TYÖTILA/VARASTO 22 m² - Rakennettu 1990 - 1. kerros, maa...
Toimisto

22 m²
-    Petri Kortelainen
0500 579 640
petri.kortelainen@kortelainen.fi
14.08.2019

Kohdenro 233
Lapinlahti, Keskusta
Juhani Ahontie 2, LAPINLAHTI
Liiketila n. 167 m² - 3h+k+pukuh.+pesuh.+s - 2. kerros - Ikkunat ...
Toimisto

167 m²
-    Petri Kortelainen
0500 579 640
petri.kortelainen@kortelainen.fi
04.05.2018

Kohdenro 280
Iisalmi
Kauppakatu 14, 74100 Iisalmi
Olemme Iisalmen Kauppahallin yläkerrassa vuokralla (Brave Digital/Oddy...
Toimisto

15 m²
300 €/kk Jenna Leino
0406865540
jenna.leino@oddy.fi
03.06.2019

Kohdenro 288
Iisalmi, Keskusta
Kirkkopuistonkatu 25/Nuorisotalo
erillisellä sisäänkäynnillä, valoisa kokonaisuus
Toimisto

172 m²
1 450 €/kk Pirjo Kaisanlahti
040 630 1507
pirjo.kaisanlahti@iisalmi.fi
10.09.2019

Kohdenro 264
Iisalmi, Marjahaka
Marjahaankierto 4, 74130 IISALMI
Toimistotilaa n. 183 m² - Valmistunut 2018 - Yhtenäinen toimistoti...
Toimisto

183 m²
-    Petri Kortelainen
0500 579 640
petri.kortelainen@kortelainen.fi
31.01.2019

Kohdenro 279
Iisalmi, Ydinkeskusta
Pohjolankatu 4
Vuokrataan erittäin siistit toimitilat toimistokäyttöön 2 krs. 225m2 ...
Toimisto

225 m²
-    Tuomas Makkonen
0504055099
tuomas@tmakkonen.fi
31.05.2019

Kohdenro 56
Iisalmi, Keskusta
Riistakatu 5
n. 30m2 toimistotila 2. kerroksessa, oma sisäänkäynti sivukadulta (C-r...
Toimisto

30 m²
400 €/kk Terho Savolainen
0406305328
terho.savolainen@iisalmi.fi
22.02.2019

Kohdenro 57
Iisalmi, Keskusta
Riistakatu 5
Lukuisia eri kokoisia 10 - 60m2 toimisto- ja työtiloja aivan ydinkesku...
Toimisto

-   
-    Terho Savolainen
0406305328
terho.savolainen@iisalmi.fi
01.11.2018

Kohdenro 284
Kiuruvesi
Teollisuustie 7
Kaupungin varikko, vanha paloasema. Toimisto- / varasto- / työtila.
Toimisto

500 m²
4 €/kk Matti Jokitalo
0400 828 275
matti.jokitalo@kiuruvesi.fi
12.06.2019

Kohdenro 60
Lapinlahti
Tietokatu 1
Lapinlahden Teknologiatalossa hyvien kulkuyhteyksien varrella 5-tien l...
Toimisto

-   
-    Taina Turunen
050 3436557
taina.turunen@lapinlahti.fi
05.01.2017