Maanantai 11. joulukuuta 2017, vk 50

Palveluntarjoajat

Iisalmen kaupunki / Tilapalvelu
vs. tilapäällikkö Pirjo Kaisanlahti
Puh. 040 630 1507
pirjo.kaisanlahti@iisalmi.fi

Iisalmen Teollisuuskylä Oy
toimitusjohtaja Terho Savolainen
Puh. 040 630 5328
terho.savolainen@iisalmi.fi
Lapinlahti / Viitostien Ykköstilat Oy
kunnanjohtaja Janne Airaksinen
Puh. 040 488 3011
janne.airaksinen@lapinlahti.fi

Sonkajärven kunta
kunnanjohtaja Simo Mäkinen
Puh. 0400 571 091
simo.makinen@sonkajarvi.fi
Kiuruveden kaupunki
yritysneuvoja Tuula Parkkonen-Suhonen
Puh. 040 630 3748
tuula.parkkonen-suhonen@kiuruvesi.fi

Kiuruveden Yrityskiinteistöt Oy
Omni Yrityspalvelut Oy, Pirjo Manninen
Puh. 050 539 8991
pirjo.manninen@omni.fi
Vieremän kunta
Yritysyhdyshenkilö Kari Peltola
Puh. 040 057 1456
kari.peltola@vierema.fi

toimistosihteeri Anna Koukkari
Puh. 040 037 0093
anna.koukkari@vierema.fi

Yhteistyökumppanit


Aninkainen.fi Iisalmi / Kiinteistönvälitys Heikkinen Oy
Puh. 044 779 2779
pekka.heikkinen@aninkainen.fi
Säästöpankki Optia
Tuomo Kilponen
Puh. 029 041 2537
tuomo.kilponen@saastopankki.fi
Kiinteistönvälitys Kortelainen Oy
Puh. (017) 821 8000
LKV@kortelainen.fi
Openmarket Kiinteistönvälitys
Puh: 040 934 6073
marjut.tienpaa@openmarket.fi
Trevian Asset Management Oy
Joonas Hallman
p. 040 0533 586
joonas.hallman@trevian.fi
Iisalmen Liikekeskus Oy
Jouko Kuosmanen
Puh. 044 5860 049
jouko.kuosmanen@keisarit.fi
OP Kiinteistökeskus, Iisalmi
Puh. 010 258 8580
pohjois-savon.opkk.iisalmi@op.fi

Palvelun toteutus: Hakosalo Software Oy